prezes.waszmar@wp.pl

Dzwoń TERAZ: 606 125 286

Huta Chodecka 17 , 87-860 Chodecz (woj. kujawsko-pomorskie)

Poniżej przedstawiamy zdjęcia wykonane w czasie realizacji najróżniejszych projektów, których podjęła się nasza firma.

GALERIA REALIZACJI

Magazyny hurtowni budowlanej wykonany w tradycyjny sposób. Stopy fundamentowe betonowe, do nich kotwione słupy. Na słupach kratownice łaty rygle i stężenia. Całość obudowana blachą trapezową na dachu antykondensat a boki i wrota zwykła blacha trapezowa .

Projekt: Magazyny hurtowni budowlanej

Wykonanie oraz montaż konstrukcji stalowej o rozpiętości 27 M bez podparcia. Montaż do zakotwionych w betonie elementów stalowych poprzez przyspawanie . Następnie spawanie lat stalowych, wykratowień oraz stężenia z pręta stalowego fi 16 mm napinane śrubą rzymską . Malowanie agregatem farbami epoksydowymi, pęczniejącymi p.poż oraz poliuretan. Obudowa z płyt warstwowych z rdzeniem ze styropianu grubości 100 mm . Obróbki blacharskie i orynnowanie .

Projekt: Dom weselny Brzozowa Rezydencja Strzyżki

Na prośbę klienta przystąpiliśmy do wymiany dachu uszkodzonego w skutek silnego wiatru. Firma Barter w Ostrowach.

Projekt: Naprawa uszkodzonego dachu, wymiana metalowej konstrukcji dachu

Fabryka maszyn rolniczych w miejscowości Lubień koło Łęczycy. Firma Agro Faktory. Na istniejącą elewacje z blachy trapezowej zamontowaliśmy płyty warstwowe z rdzeniem ze styropianu o gr 100 mm  za pomocą wkrętów do metalu. Ponadto montaż obróbek blacharskich i kompletnego orynnowania. Ilość elewacji około 2200 m2

Projekt: krycie elewacji płytami warstwowymi

Prefabrykacja konstrukcji w warsztacie naszej firmy. Kolejność prac:

- do wykonanych stóp fundamentowych przykręcenie słupów konstrukcji ,

- do słupów montaż kratownic potem łaty dachowe spawanie oraz łaty boczne 
- malowanie farbami poliuretanowymi 
- obudowa blachą trapezową dachu z antykondensatem (boki zwykła blacha).
- montaż orynnowania i obróbek blacharskich a następnie wrót segmentowych .

Projekt: przepompownia ścieków, Dobrzyń nad Wisłą

Wykonanie konstrukcji i montaż.

Projekt: garaż motocyklowy

Na wykonane mury i zalany wieniec żelbetowy za pomocą śrub w gotowe marki została przykręcona wcześniej pospawana, wyczyszczona i pomalowana podkładem epoksydowym. Następnie montaż łat stalowych oraz stężeń skręcanych na śruby rzymskie w skrajnych polach konstrukcji. Malowanie farbą nawierzchniową poliuretan. Montaż blachy trapezowej z antykondensatem, obróbki blacharskie i orynnowanie stalowe .

Projekt: dach stalowy z wiatą gospodarczą

Obudowa hal murowanych płytami warstwowymi w miejscowości Zalewo. Magazyny na pasze i zboże .Płyty montowane na dachu i ścianach wraz z obróbkami i orynnowaniem stalowym .Ilość m2 inwestycji około 8500 m2

Projekt: obudowa hali na pasze i zboże, Zalewo

Zakres prac: konstrukcja stalowa zamocowana do wieńców żelbetonowych za pomocą kotwy chemicznej. Następnie przykręcanie łat z zetowników ocynkowanych, stężeń z pręta stalowego fi 16 mm naciąganych śrubami rzymskimi. Montaż blachy trapezowej z antykondensatem oraz orynnowania i obróbek blacharskich .

Projekt: magazyn zbożowy w Łaniętach

Garaż na maszyny rolnicze w miejscowości Długie. Na istniejące mury z pustaka żużlowego została zamontowana konstrukcja stalowa, wcześniej prefabrykowana u nas na warsztacie. Całość zabezpieczona antykorozyjnie. Na dachu zamontowana została blacha z antykondensatem oraz kompletne orynnowanie. Powierzchnia około 350 m2.

Projekt: dach na garażu dla maszyn rolniczych

Ozdobna pergola wykonana z profili 200/200/6 -nogi i rama główna. Natomiast góra profile aluminiowe 200/40/4. Całość pomalowana proszkowo, elementy czarne dodatkowo ocynkowane. Miejsce montażu weterynaria Brudzew Vet-Lab

Projekt: Ozdobna pergola

Rzut z góry na naszą halę. Siedziba Wasz-Mar z podnośnika.

Projekt: budowa naszej hali produkcyjnej

Najpierw wykonaliśmy demontaż zarwanego dachu. Wykonaliśmy wieniec żelbetowy z zakotwionymi markami stalowymi w wieńcu . Konstrukcja prefabrykowana na warsztacie. Następnie malowanie i montaż płyt warstwowych z rdzeniem z pianki PIR. Wykonanie oraz montaż obróbek blacharskich i orynnowania stalowego.

Projekt: naprawa zarwanego dachu.

Po ustaleniach z naszym zaprzyjaźnionym projektantem, został wykonany projekt całości. Weszliśmy na budowę, zaczynając od prac porządkowych oraz niwelacji terenu. Następnie wykonaliśmy prace geodezyjne, wytyczyliśmy i nanieśliśmy poziomy.

 

Następnie zrobiliśmy wykopy pod stopy fundamentowe wraz ze zbrojeniem i szacunkami, a następnie betonowaliśmy stopy. Wykonaliśmy też podwalinę betonową między słupami. W tym samym czasie trwały prace związane z prefabrykacją konstrukcji w naszej Hucie Chodeckiej.

Wykonaliśmy podbudowę i betony posadzkowe: podsypka, beton chudy 20 cm oraz posadzka gr 20 cm. Następnie przetransportowaliśmy i zamontowaliśmy konstrukcję. Malowaliśmy wcześniej już zagruntowaną konstrukcję farbą poliuretanową.

 

Montowaliśmy obudowę z płyt PIR 120 mm: najpierw ściany, a potem dach. Zamontowaliśmy też naświetla dachowe, obróbki blacharskie i orynnowanie oraz drzwi i wrota segmentowe. Wykonaliśmy prace porządkowe. Przygotowaliśmy i utwardziliśmy teren dookoła hali, wykonując podbudowę betonową o powierzchni 2200 m2. Zobacz zdjęcia poniżej:

Projekt: FABRYKA PELETU

Konstrukcja wykonana zgodnie z projektem w warsztacie Wasz-Mar. Następnie montaż na miejscu. Spawanie do wylanych stóp betonowych, w których zostały zatopione marki stalowe z wąsami. Malowanie całości a następnie montaż blachy trapezowej z antykondensatem na dachu. W dalszej kolejności obróbki blacharskie i montaż orynnowania stalowego. Bez zabudowy boków.

Projekt: Targowisko w Lubieniu Kujawskim

Parking we Włocławku przy ulicy Gajowej, a na nim wiaty stalowe częściowo zabudowane . Konstrukcja stalowa obudowana trapezem wraz z orynnowaniem .

Projekt: Wiaty na samochody, parking we Włocławku

Po wylaniu fundamentów z oznakowanymi stalowymi markami, wcześniej przyspawaliśmy prefabrykowaną konstrukcję w naszym warsztacie, która została uprzednio oczyszczona i pomalowana podkładem epoksydowym. Następnie, po zmontowaniu, wykonaliśmy poprawki na podkładzie i na nawierzchni poliuretanowej. Po malowaniu, przystąpiliśmy do montażu płyt warstwowych na ścianach i dachu, a także do obróbek blacharskich i montażu systemów orynnowania. Na końcu zamontowaliśmy wrota i drzwi.

Projekt: Budynek warsztatowy

Przedmiotem naszych prac był montaż blachy trapezowej na istniejącej konstrukcji.  Blacha z antykondensatem oraz montaż orynnowania . Powierzchnia około 500 m2.

Projekt: Montaż blachy trapezowej

Stronę wykonał: seo-jarek.pl

WASZ-MAR Mariusz Waszewski

Huta Chodecka 17 , 87-860 Chodecz

NIP: 8881960281

REGON: 911267241

 

telefon: (+48) 606-125-286

e-mail: prezes.waszmar@wp.pl

 

OFERTA:

ZASIĘG:

WASZ-MAR:

KONTAKT:

© Copyright 2021 WASZ-MAR Mariusz Waszewski 

All Rights Reserved.